Giresun Haberleri

Terörü Bitireceğiz, Mültecileri Göndereceğiz

0

CHP Giresun Milletvekili Elvan Işık Gezmiş yapığı basın açıklamasında “Teröristlerle resmi görüşmeler yapan AKP, bize iftira atmaya çalışıyor” dedi.

Gezmiş açıklamasında “Cumhur İttifakı, seçim boyunca bizleri terörle ilişkili göstermek istedi, iftira attı. Terörle iç içe olan biz değil; Oslo’da, Dolmabahçe’de teröristlerle resmi görüşmeler yapan, domuz bağı ile anılan HüdaPar’ın meclis’e girmesini sağlayan AKP’dir. Ayrıca vaktiyle FETÖ’ye her istediğini veren, ülkemizin başına bela eden de AKP’dir.

Partimiz CHP’nin ve partimizin içinde yer aldığı Millet İttifakı’nı oluşturan partilerin terörle, teröristlerle hiçbir zaman işi olmadı, hiçbir zaman olmayacak da. Kendileri görüşüyorlar, sonra da bize iftira atıyorlar. Halkımız gerçekleri öğreniyor, artık bu yalanlara kanmıyor.

Terörü Bitireceğiz, Mültecileri Göndereceğiz

Diğer yandan AKP kendi çıkarı için, oy deposu gördüğü için ülkemize en az 10 milyondan fazla mülteciyi doldurdu. Sınır kapılarını kontrolsüzce açtı, ülkemizi güvensiz hale getirdi. Biz başta Suriyeliler olmak üzere mültecilerin sağlıklı, güvenli biçimde ülkelerine uğurlayıp, akılcı göç politikaları uygulayacağız. Terörle ciddi şekilde mücadele edeceğiz ve terörü bitireceğiz.

Güneş balçıkla sıvanmaz, bize atılan iftiralar tutmaz. Her geçen gün daha fazla inanıyoruz ki; 28 Mayıs’ta mutlaka kazanacağız, Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13. Cumhurbaşkanımız yapacağız” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım