Giresun Haberleri

Titanic Oteller Zinciri Giresun’a Geliyor…

0

Giresun’un yetiştirdiği turizmci yatırımcılardan şehrimizin saygı duyduğu Aygün ailesi Mehmet, Muzaffer, Temel, Naim, Saim, Ahmet Aygün kardeşlerin Türk turizmine ve dünya turizmine kazandırdıkları Titanic Oteller zinciri aldıkları isabetli bir kararla nihayetinde doğdukları topraklara Giresun’a yatırım yapmaya karar verdi.

Bilindiği üzere Aygün ailesi, Titanic Oteller zincirini geçtiğimiz yıllarda Giresun’a getirmeyi planlamış ve İl Özel İdaresi’nin Çıtlakkale’de bulunan binası ile ilgili gerekli girişimler sonucunda yatırıma karar kılmışlardı. Ancak gelişen şartlar gereği ne hikmetse bu anlaşma son dakikada nadasa bırakılmıştı.

Giresun halkı Titanic Otelleri’nin Giresun’a yatırım yapmalarını, Giresun’un turizmde yeni atılımlar gerçekleştirmesini her defasında talep ediyor, ancak arsa sorunu gündeme geliyor, çözülemiyordu.

Konu ile ilgili Giresun Dergisi’ne açıklamalarda bulunan Aygün Şirketler Grubu Yatırımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Aygün yapacakları yatırımı doğruladı ve eski Kerasus Restoranın yerini Ordulu bir firmadan devralarak, buraya 5 yıldızlı Titanic Oteli’nin inşasının gerçekleştirileceğini söyledi. Giresun böylece 5 yıldızlı Titanic Oteli’ne kavuşmuş olacak.

Titanic Otelleri Antalya Lara, Belek, Bodrum, İstanbul, Gebze ve Berlin’de turizmin hizmetinde 5 yıldızlı otelleri bulunuyor, müşterilerine VIB hizmetler veriyor.

Aygün ailesinin kendi memleketlerine turizm alanında yatırım yapmaları şehrimizde sevinçle ve takdirle karşılandı.

Haber: Giresun Dergisi / Remzi Mamaşoğlu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım