Giresun Haberleri

TOÇDER Hizmet İçin Yarışıyor

0

Kısa adı TOÇDER olan Toprağın Çocukları Ağaçlandırma Derneği’nin Şebinkarahisar’da düzenlediği Ağaçlandırma Kampanyasına Belediye Başkanı Şahin Yılancı, siyasi partilerin ilçe başkanları ile Şebinkarahisar’a hizmet bilincini taşıyan yöre halkı katılarak fidanları toprakla buluşturdu. Henüz 2 ay önce kurulan TOÇDER’in bu süre zarfında Şebinkarahisar’a yaptığı hizmetler takdir ediliyor.

TOÇDER Derneği Başkanı Gül Turhan yaptığı yazılı açıklamada “Kampanyamıza destek veren, emek veren başta Belediye Başkanı Şahin Yılancı olmak üzere Ak Parti İlçe Başkanı Nejat Okuyar, CHP İlçe Başkanı Tamer Gürsoy, MHP İlçe Başkanı Murat Bölük, Avutmuş Mahallesi Muhtarı Hakan Gürsoy,  Avutmuş Camii İmamı Baki Birol Yılmaz, Bülbül Mahallesi Muhtarı Tuncay Elektrik Sahibi Tuncay Sarıkaya, Orman İşletme Müdürü Temel Bülbül, Orman İşletme Müdür Yardımcısı Kemal Vahdet Değirmenci, Orman İşletme Şefi Ali Karaca, Tamzara Karşıbahçe Otel Restoran Sahibi Sezai Şenol, Pembe Kömbe Başaran, Ahmet Ece, Lütfullah Yıldırım, Özcan Sarıöz, Belediye Encümeni Adnan Kesmez, Şerif Kamburoğlu ve derneğimiz adına katılan herkese yürekten teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

Yalnız bir konuyu da söylemeden geçemeyeceğim. Sevgili Şebinkarahisarlı gençler ben her yerde her zaman, gençliğimize çok güveniyorum derim. Bu bir bayrak yarışı biz bu işleri bir süre yürütüp, sağlam bir zemine oturtunca gençlerimize teslim ederiz derim. Bugün maalesef, genç katılımın çok az olması beni ve dernek kurucu dostlarımı derinden üzdü, düşündürdü. Oysa bugün, o güzel gençlik enerji ve sinerjileriniz ile orada büyük bir kalabalık olmalıydınız. İşte Şebinkarahisar’ın gümbür gümbür, arkadan gelen yeni nesli dedirtmeliydiniz. İnşallah bir sonraki kampanyalarımızda benim gençliğe olan güvenim karşılıksız kalmayacak buna yine de inanmaktan vazgeçmiyorum. Biliyorum ki o topraklarda büyüyen çocukların yürekleri güzel ve vefalı olur” dedi.

Haber: Yavuz Kayacık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım