Giresun Haberleri

Tolga Erener’e Afişli Destek

0

AK Parti Giresun Milletvekili Adayı Tolga Erener seçim gezilerini aralıksız sürdürüyor. Giresun il genelinde her ilçede yoğun programlar yapan Tolga Erener’e vatandaşlardan da destek mesajları geliyor.

Görele Belediye Başkanlığı döneminde yaptığı başarılı çalışmalarla halkın teveccühünü kazanan Tolga Erener’e destek mesajları, telefon, söylem ve sosyal medyanın ötesine taşınarak pankartlarla açık edilmeye başlandı.

Görele Çömlekçi yolu Sağlık Köyü girişine Temelin Ahmet (Yorgancı Ahmet) tarafından asılan afişte “Benim yolumu, suyumu, elektrik sıkıntımı Tolga Erener çözdü. Oyum Tolga Erener’e” ifadelerine yer verildi.

Sağlık köyünün uzun yıllar yol, su, elektrik gibi sıkıntılar çektiğini belirten Yorgancı Ahmet “Bir vesile ile problemlerimizi Görele Belediye Başkanı Tolga Erener’e ilettik. Başkan Erener sırasıyla yol, su, elektrik gibi köylünün temel problemlerini çözdü.  Köyde sosyal alanalar oluşturdu.  Bizlere her zaman yardımcı oldu. Şimdi Erener bir yola çıktı. Tolga Erener’in ne kadar çözüm odaklı çalıştığını göstermek için oyumu nereye atacağımı söyledim” dedi.

Yorgancı Ahmet “Tolga Erener Giresun Milletvekili seçildiğinde herkesin vekili olacaktır. Herkese yardımcı olacaktır. Tolga Erener bizim içimizden biridir” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım