Giresun Haberleri

TÜGVA Bulancak’tan Yeni Dönem Okul Ziyaretleri

0

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği yeni dönem faaliyetlerine hızlı bir şekilde başladı. Bulancak Kitap Kahve Projesi kapsamında okulları ziyaret eden TÜGVA Ekibi yeni dönemde gençlerle sahada daha fazla bir araya gelecek.

Gençlerle vakıf dışında geçirilecek zamanların artacağını söyleyen TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin “TÜGVA olarak yeni dönemin başında Kitap Kahve Projemiz kapsamında ortaokul ve liselerimize ziyaret gerçekleştirmeye başladık. Ekim ayından itibaren okul kantinlerinde Bulancak merkezde açtığımız, gençlerin güvenli olarak zaman geçirebilecekleri, çay, kahve ve internetten ücretsiz faydalanabilecekleri, ders çalışabilecekleri, kitap alıp okuyabilecekleri bir ortam olan Bulancak Kitap Kahve Projemizin tanıtımı için gençlerimizle buluşacağız.” Dedi.

Göktekin “Ortaokul Kitap kurtları yarışacak”

Ortaokullarda Türkiye genelinde gerçekleştirilecek Kitap Kurdu Yarışmasının tanıtımını yaptıklarını söyleyen Göktekin “Ortaokullarımızda ise 5.6.7. ve 8. Sınıf öğrencileri için öğrenci ve danışman hoca ödüllü Kitap Kurdu Bilgi yarışmamızın tanıtımını gerçekleştiriyoruz. Bugün itibariyle ilçemizde bulunan tüm Lise ve Ortaokullarımıza ziyaretlerimizi tamamladık. İlerleyen günlerde yine gençlerimizle buluşmalarımıza devam edeceğiz.  Bu noktada ortaokul ve liselerimizde canla başla gönüllü çalışma gösteren Ortaokul ve Lise Koordinatörlüğü ekiplerimize can-ı gönülden teşekkür ediyorum. ’’ Diyerek sözlerini sonlandırdı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım