Giresun Haberleri

Yağışın Başladığı Andan İtibaren Tüm Ekip Sahadayız

0

Keşap’ta aşırı yağış sele neden oldu. Yaşanan afet sonrasında, Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür selden etkilenen ev, iş yerleri ve ilçede zarar gören yerlerde incelemelerde bulunarak bilgi aldı.

Keşap Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri hasar gören mahallelerde yaşanan sel felaketi ile sahada ivedilikle çalışmalara başladı. Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür vatandaşların her zaman maddi manevi yanlarında olacaklarını ifade etti.

Başkan Emür “İlçemizi etkisi altına alan sağanak yağış sonrası mahallelerimizde yaşanan sel nedeniyle Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ile sahada anında müdahalelerle çalışma başlattık. Afetin açtığı yaraları sarmak için gece gündüz demeden Perşembe geceden beri ekiplerimizle birlikte sahada bizzat yer alıyoruz.

“Geçmiş Olsun Keşap’ım”

Ekibimizle afetin yaşandığı mahallelerimizde bulunarak son durumu değerlendirdik. Yaralar hızla sarılacak. Hemşerilerimizin daha büyük bir sorun yaşamaması için ekiplerimiz çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Sel felaketinde zarar gören vatandaşlarımızın evlerini ziyaret ettik. Elimizden geldiği kadar maddi ve manevi yanlarındayız. Mesai arkadaşlarımız ayrıca evlerin ve dükkânların temizlikleri konusunda da hemşerilerimize destek veriyorlar. Ailelerimizin mağduriyetlerini gidermeye yardımcı olacağız. Yağışlardan etkilenen tüm Keşap’ımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım