Giresun Haberleri

Yeni İmar Yolu Açma Çalışmalarına Hız Verildi

Giresun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, altyapı çalışmaları ve imar planına göre yol açma çalışmaları devam ediyor.

0

Her geçen gün büyüyen şehrimizde yol ihtiyacını karşılamak için yeni yol açma çalışmalarına hız verildi. Ekipler, Yalı Mahallesi Defne Sokakta büyük ihtiyaç duyulan bağlantı yolu çalışması başlattı. Aynı zamanda menfez çalışması ile birlikte yürütülen yeni imar yolu tamamlandığında, Turizm Otelcilik Okulunu Yalı Mahallesine bağlayacak olup bu geçiş için sahil yoluna inmeye gerek kalmayacak.

Bir başka yol açma çalışması ise Seldeğirmeni Mahallesi, Güner Sokakta yürütülüyor. Hasan Tepesi mevkiinde ki yol tamamlandığında ihtiyaca cevap vereceği ifade edildi.

Ayrıca, yaklaşık 3 ay önce çalışmaları başlatılan Aksu Mahallesi Konak yanı mevkiinde ki yeni imar yolu açma çalışması ise tamamlandı. 34 Nolu Sokak ile 20 Nolu Sokağı birbirine bağlayan yolda altyapı ve üstyapı çalışmalarının kaldığı bildirildi.

Diğer yandan, Boğacık deresi karşısında ki araç alt geçidi yanındaki taş duvar çalışması devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım