Giresun Haberleri

23 Nisan Başkanı Koltuğa Oturdu

0

TBMM’nin kuruluşunun 102. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, koltuğunu Barbaros İlkokulu Öğrencisi Yağız Henden’e devretti.

Barbaros İlkokulu öğrencileri Yağız Henden, Elif Nisa Kuruköse ve Ada Yalçın, Okul Müdürü Zafer Işık ve Sınıf Öğretmenleri Fatma Bölükbaşı eşliğinde Belediye Başkanı Recep Yakar’ı ziyaret ederek, sembolik olarak yapılan devir teslim töreni ile başkanlık koltuğunu Başkan Yakar’dan teslim aldılar. Başkanlık koltuğuna oturan Yağız Henden Başkan Yakar’a çiçek takdim ederken, Başkan Yakar da halefine çiçek takdim ederek başarılar diledi.

Tüm dünya çocuklarının Atatürk’ün armağanı olan bayramlarını kutlayan Başkan Henden, “Hastalıkların ve savaşların olmadığı bir gelecek diliyorum” diye konuştu. Başkan Henden, ilçe genelinde çocuk oyun ve parklarının artırılması ve Barbaros İlkokulu bahçesinde de keçe zeminli, kaydıraklı ve salıncaklı bir park yapılması talimatı verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım