Giresun Haberleri

Hakkımızda

Giresun ve ilçelerinden güncel son dakika haberleri, gelişmeleri, etkinlikleri paylaşıyoruz. Giresun Fındık tadında Naturel Haberleri sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Neden Online Giresun? Online Giresun, Giresunlu medya mensuplarının tamamına yakının destek verdiği destek vermeyi taahhüt ettiği bir internet gazeteciliği projesidir. Online Giresun, Haber Giresun demektir.

Online Giresun, Giresun ve ilçelerinden orada yaşayan gazetecilerin taze haberlerinin anında yayınlanacağı bir gazetededir.

Online Giresun, Giresun için Giresunlu için doğru, bağımsız, özgür ama asla tarafsız olmayan haberleri ve yorumlarının yayınlanacağı bir gazetedir.

Haber Giresun, Online Giresun içindir. Online Giresun, Alucra’dan Kadir Bekiroğlu ve Tülay Dolu’nun, Online Giresun, Bulancak’tan Ekrem Erden ve Zafer Çamaltı’nın, Online Giresun, Çamoluk’tan Fatih Aydın’ın Online Giresun, Çanakçı’dan Ali Kaplan’ın, Online Giresun, Doğankent’ten Ömer Tekin ve Yüksel Piltan’ın, Online Giresun, Espiye’den Fikret Bıyık’ın Online Giresun, Eynesil’den Ali Şükrü Kara ve Özkan Kara’nın Online Giresun, Görele’den Ahmet Bilge, Bekir Öztürk, Serdar Kara ve Şaban Kutlu’nun, Online Giresun, Güce’den Hayri Bahadır’ın Online Giresun, Merkez’den Ömer Tekin’in, Online Giresun, Piraziz’den Yılmaz Turan’ın, Online Giresun, Tirebolu’dan Akın Aras, Hasan Kübüç, Kadriye Aydın ve Soydan Toraman’ın, Online Giresun, Şebinkarahisar’dan Güven Gürbüz, Hasan Basri Sarıyerli, Mehmet Özdemir ve Sadi Toygar’ın destek verdiği bir geniş haber ağı projesidir.

Online Giresun, sizin, bizim, her Giresunlunun destek vermesi gereken bir projedir. Haber Giresun, hepimizin ortak projesidir. Online Giresun’a desteğiniz bizi tıklamanızdır. www.medyagiresun.com, bir tık ötenizde. Siz tıklayın, başkasına da tıklatın. Online Giresun, Medya Giresunun yapımıdır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım