Giresun Haberleri

Ak Parti, Cumhur İttifakı İle Bayramlaştı

0

AK Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz, Ramazan Bayramı vesilesiyle Cumhur İttifakı ortağı olan partilerin il başkanlıklarını ziyaret etti.

İl Başkanı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi Giresun İl Başkanı Mahmut Karakuş, Yeniden Refah Partisi Giresun İl Başkanı Şenol Sala, Büyük Birlik Partisi Giresun İl Başkanı Hasan Karataş ve Demokratik Sol Parti Giresun İl Başkanı Fatma Aydın’ın bayramını tebrik etti.

Samimi kucaklaşmanın sahne olduğu bayramlaşma sonrası açıklamada bulunan AK Parti Giresun İl Başkanı Yılmaz, “Ramazan Bayramımızın ikinci gününde; savunma sanayinde, enerjide, ekonomide ‘Tam Bağımsız Türkiye’ ortak paydasında buluştuğumuz, ‘Cumhur İttifakı’nın kıymetli il başkanları ve teşkilatıyla bayramlaştık. İl Başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine nazik misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberlik, inşallah 14 Mayıs’ta bir bayram daha yaşatacak. Rabbim birliğimizi daim eylesin” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım