Giresun Haberleri

Aksu Vadisi Projesini Hayata Geçireceğiz

0

Ak Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk “Aksu Vadisi Projemizi hayata geçireceğiz” dedi. Öztürk yaptığı açıklamada “İl Başkanlığımızdan beri takip ettiğimiz, Bakanımız Veysel Eroğlu’nun kamuoyuna duyurduğu ‘Aksu Vadisi Projemiz’ belli kısımları parçalı şekilde yapılmış, ancak denizden Etbaşoğlu’na kadar ki kısmı (TOKİ önündeki bir alan hariç) yapılamamıştı.

Geçen hafta DSİ Genel Müdürümüz Kaya Yıldız’la görüşüp konuyu takibimiz üzerine DSİ İl Müdürümüz projenin kalan kısmının yapılması için gerekli teknik çalışmaları başlattı. Aksu Deresinin denizden TOKİ binalarına kadar sağlı sollu düzenlenmesi DSİ tarafından yapılacağı karara bağlandı. Bazı peyzaj düzenlemeleri de Giresun Belediyesi tarafından ikmal edilecektir. Böylece Giresun’umuz yıllardır beklediği prestij vadi projesine kavuşacaktır. Genel Müdürümüze ve İl Müdürümüze teşekkür ediyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım