Giresun Haberleri

Doğankent Emniyetinden Sıkı Denetim

0

Doğankent Emniyet Amirliği ekipleri tarafından emniyet kemeri ve maske takmayan, seyir halinde cep telefonu kullanan sürücülerde kural ihlali uygulaması yapıldı. Kural ihlalleri nedeni ile artan kazaları önlemek ve caydırma amacıyla Doğankent Sadaklı Mahallesi Tirebolu İstikametinde yapılan denetimlerde emniyet kemeri, maske, ruhsat, ehliyet, toplu taşıma araçlarında maske kullanımı gibi evrakları noksan olan sürücülere gerekli olan cezai işlemler yapılmıştır.

Uygulamaları Artırdık

Doğankent Emniyet Amiri Komiser Yardımcısı Kenan Altun yaptığı açıklamada, “Yapmış olduğumuz tüm çalışmalar Doğankent sakinlerinin daha güvenli ve daha huzurlu bir ortamda yaşamalarını sağlamak içindir. Tüm personelimizle ilçe halkımızın huzur ve güvenliği için 7/24 saat görevimizin başındayız.”

Hedeflerinin daha düzenli ve güvenli trafik olduğunu kaydeden Kenan Altun “Yapmış olduğumuz denetimlerle trafikte ihlallerin azaldığını gördük. Bundan sonra da denetimlerimiz etkin bir şekilde devam edecektir. Araç sürücülerimize kurallara uyarak trafikte seyir ettikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım