Giresun Haberleri

Espiyeliler Sel Felaketine Kayıtsız Kalmadı

0

Merkezi Zeytinburnu’nda bulanan Espiye Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Giresun ve ilçelerinde 22 Ağustos’ta meydana gelen sel afetinde mağdur olan Espiye ilçesinin köyleri için gıda yardımı yaptı. Ayrıca Espiye Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı’nın talebiyle içinde temizlik malzemesi bulunan kolileri hazırlayıp Kaymakamlığa teslim ettiler.

Espiye’de bulunan yönetim kurulu üyesi Ali Oturak bu iş için gecesini gündüzüne katan Dernek Başkanı Av. Kemal Küçükaydın ve yönetim kurulu ile gurbetteki Espiyelilerin göndermiş olduğu yardımları Kaymakamlığa teslim etti. Ali Oturak “Espiye’mize canım feda, memleket her şeydir. Bendeniz Dernek Başkanım Kemal Küçükaydın ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımın ve Espiyeli dostlarımızın göndermiş oldukları katkıları Allah’ın izniyle yerine ulaştırmanın huzuru içerisindeyim. Başkanımız Kemal Bey başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Haber: Aydın Kömürcü

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım