Giresun Haberleri

Giresun Belediyesi Şehrin Dört Bir Yanında

0

Şehrin birçok noktasında gerçekleştirdiği yatırımlarla altyapı ve üst yapı problemine köklü çözümler getiren Giresun Belediyesi çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler şehrin her bir köşesinde ihtiyaç ve eksiklikleri gidermek adına dört bir koldan yoğun bir tempoyla çalışıyor.

Birçok mahallede, cadde ve sokaklarda bozulan yolların asfalt yama ile onarım çalışmaları devam ederken, diğer ekipler tarafından da yol yapım, kilitli parke taşı döşeme çalışmaları gerçekleştiriliyor. Yaşanabilir bir Giresun hedefi doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştiren ekipler; Erikliman Mahallesi Atatürk Bulvarı’nda kaldırım yenileme, Teyyaredüzü Mahallesi hastaneler bölgesinde kaldırım ve parke taşı tamiratı, Aydınlar Mahallesi Ada Hastanesi bölgesinde asfalt tamiratı, Çaykara Mahallesi 66 Nolu Sokak’ta taş duvar çalışması, Teyyaredüzü Mahallesi Mollaoğlu Sokak’ta asfalt tamiratı, Erikliman Mahallesi Sahil Sokak bölgesinde yeni imar yolu açılması, Gedikkaya Mahallesi Sanayi Sitesi Camii çevresinde ise düzenleme çalışması gerçekleştiriliyor.

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, çalışmaların ara vermeksizin devam edeceği bildirildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım