Giresun Haberleri

Giresun’da Altyapı Çalışmaları Tam Gaz…

0

Giresun Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler çalışmalarına aralıksız ve eş zamanlı olarak devam ediyor. Yapılan çalışmalar kapsamında arızalar onarılarak, eksiklikler gideriliyor.

Altyapı çalışmalarını hızlı bir şekilde yürüten ekipler, vatandaşların mağduriyet yaşamaması için mesai mefhumu gözetmeksizin 7/24 çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda; Aksu Mahallesi’nde içme suyu kuyusu çalışması ve içme suyu abone hattı çalışması, Botanik Bahçede çeşme tamiratı, Gaziler Mahallesi 162 Nolu Sokak’ta kanalizasyon hattı çalışması, Gedikkaya Mahallesi’nde baca yükseltmesi, Hacısiyam Mahallesi Lale Sokak ve Kayadibi Mahallesi Dağdibi Sokak’ta logar temizliği, Yeniyol mevkiinde ise baca yükseltmesi, Teyyaredüzü Mahallesi Altınyunus Caddesi’nde kanalizasyon hattı çalışması yürütülüyor.

Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü yetkilileri tarafından yapılan açıklamada: “Programa aldığımız tüm arızaları gidermek için ekiplerimiz çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam edecektir” denildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım