Giresun Haberleri

Giresunspor, Sacit Ali Eren İle Mahkemelik…

0

Giresunspor Yönetim Kurulu kamuoyuna yaptığı bir açıklama ile eski başkan Sacit Ali Eren’i mahkemeye verdiklerini duyurdu.

Kulüp sitesinden yapılan açıklamada “Göreve geldiğimiz günden bu yana şeffaflık politikamız gereği tüm hesapları kamuoyu ile paylaştık. Borçlar hakkında bilgi verdik, çözüm önerilerini de kişiler, kurumlar ve yine kamuoyu ile düzenli olarak paylaştık. Açıklık konusunda tecrübesi olmayan kişiler amacımızı anlamak istemese de Giresunspor’u destekleyenler ve şeffaflık politikası konusunda bilgi sahibi olanlar bizim hep yanımızda oldu.

Bu politikamız gereğince son bir gelişmeyi de sizlerle paylaşıyoruz; Kulübümüzün önündeki en büyük engel olarak duran, kulübün boynunda idam ipi gibi geçmiş olan Sacit Ali Eren’in koyduğu temlik tüm çabalarımıza ve taleplerimize rağmen kaldırılmamıştır. Haksız olduğunu gördüğümüz bu alacak talebi karşısında eski başkanlarımızdan Sacit Ali Eren’i mahkemeye vermiş bulunmaktayız” denildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım