Giresun Haberleri

Göktekin: ‘’Okul Müdürlerimiz En Önemli Paydaşlarımız.’’

0

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği tarafından 18 Ocak Çarşamba günü ilçe merkezimizde bulunan tüm ilkokul, ortaokul ve liselerin okul müdürlerine TÜGVA Bulancak Vakıf Binasında kahvaltı programı düzenlendi.

TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin: ‘’Öncelikle davetimize icabet eden bütün okul müdürlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Kurulduğumuz günden bugüne en büyük paydaşımız olan Milli Eğitim ile sayısız projeler gerçekleştirdik. Bulancak’ta sizlerin katkısı ile Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile çok güzel  koordinasyon halinde çalışıyoruz. TÜGVA’mıza ve yaptığımız çalışmalara katkı sağlayan her bir idarecimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.  Bu vesile programın yapılmasına vesile olan Bulancak Milli Eğitim Müdürümüz Şenel Bulut’a, Şube Müdürlerimiz Muhammet Tanrıverdi, Taner Çelenk ve Mithat Yaramış’a ve programa katılan okul müdürlerimize can-ı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Programa şube müdürü ve okul müdürlerinin yanı sıra Bulancak Belediye Başkan Vekili Emrullah Guguk, Belediye Başkan Yardımcısı Bahtiyar Hüsem ve TÜGVA Bulancak Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım