Giresun Haberleri

Hasta Nakillerinde Taleplere Anında Cevap

0

Giresun Belediyesi Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri birimi vatandaşın yanında olmaya devam ediyor. Birim tarafından hastanelere ulaşım desteği isteyen vatandaşların talepleri anında yerine getiriliyor.

Tedavisi için hastaneye gitmek isteyen ihtiyaç sahibi vatandaşların belediyeden ulaşım desteği talebinde bulunmasının ardından ihtiyaç sahibi vatandaşlar, anında evlerinden alınarak ilgili hastaneye ulaştırılıyor. Vatandaşlar gerekli tedavilerinin yapılmasının ardından ise tekrar evine getiriliyor.

Hasta nakil işlemlerinin öncelik verdikleri bir hizmet olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Bizlerin en hassas olduğu dönemlerden birisi de hasta olduğumuz zamanlardır. Hastalıkta ve sağlıkta vatandaşımızın yanında olmaya özen gösteriyoruz. Devletimizin bize verdiği imkanları vatandaşlarımıza aktarırken, bulunduğumuz şehrin fiziksel koşularını iyileştirmenin yanı sıra, bireysel gereksinimlerini de karşılamaya çalışıyoruz.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım