Giresun Haberleri

Kadir Aydın, Güceli Hemşerilerini Ziyaret Etti

0

AK Parti Giresun Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Av. Kadir Aydın, ilçe ziyaretleri kapsamında Cuma günü Güce ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Gittiği her ilçede teşkilatları öncelikli olarak ziyaret eden Milletvekili Aydın; Belediye Başkanı Aytekin Boduroğlu ile Ak Parti İlçe Başkanı Sami Kaya ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. İlçede devam eden çalışmaları ve planlanan projeleri istişare eden Milletvekili Aydın, Güce köy ve mahalle muhtarları ile de bir araya gelerek seçim bölgelerinde yürüttükleri çalışmalar başta olmak üzere köy ve mahallelerdeki problemleri ve sorunları muhtarlarla görüştü.

Esnaf ve vatandaşlarla buluşmasına ilişkin açıklama yapan AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın; “Özellikle bu yaz döneminde esnafımızla ve vatandaşlarımızla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Çünkü 1,5 yılı aşkın süredir salgın sebebiyle hemşerilerimizle bir araya gelemiyorduk. Şimdi normalleşme ile birlikte TBMM yasama faaliyetlerinin de ara vermesiyle imkânımız ve vaktimiz ölçüsünde esnafımızın ve vatandaşlarımızın yanında yer almaya özen gösteriyoruz. Bu süreci güzel değerlendirmek adına ilçe, belde ve köy ziyaretlerimizi etkin bir şekilde devam ettireceğiz. Rabbim muhabbetimizi daim eylesin.” diye ifade eden Milletvekili Aydın, sıcak ve samimi karşılamaları için Güceli hemşerilerine teşekkür etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım