Giresun Haberleri

Kaymakam Uzan Alucra Merkez Derneğine Teşekkür Etti

0

Alucra Kaymakamı Hasan Hüseyin Uzan ilçede gerçekleştirmiş oldukları sosyal faaliyetlerinden dolayı Alucra Merkez Yerel Kültür ve Dayanışma Derneğine teşekkür belgesi verdi.

Alucra Merkez Yerel Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Bodur ve derneğin yönetim kurulunu makamında ağırlayan Alucra Kaymakamı Hasan Hüseyin Uzan dernek yöneticilerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Alucra Merkez Yerel Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Aydın Bodur alınan teşekkür belgesinden sonra sosyal medya hesabında yapmış olduğu açıklamada “Alucra Kaymakamı Sayın Hasan Hüseyin Uzan geldiği günden bu yana devletimizin kudretini ve şefkatini sahaya en iyi şekilde yansıtan; halkımızla örnek bir iletişim dili oluşturan;  vatandaşa hizmette, küskünlüklerde, kırgınlıklarda, mağduriyetlerde hızlıca ve sürekli sahada oldu. Devletimizin takdir ve nezaketini göstererek Alucra Merkez Yerel Kültür ve Dayanışma Derneğimize, yapmış olduğu faaliyetlerden dolayı Teşekkür Belgesini layık gören Kaymakamımız Sayın Hasan Hüseyin Uzan’a şükranlarımızı arz ediyoruz. Bu vesile, memleketimize katkılarından dolayı teşekkür ediyor, yeni görev yerlerinin kendilerine hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Haber: Yavuz Kayacık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım