Giresun Haberleri

Kent Konseyi Başkanına Sahip Çıktı

Giresun Kent Konseyi Başkanı Abdullah Mürşit Gürel yaptığı açıklama ile Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na sahip çıktı.

0

Giresun Kent Konseyi Başkanı Abdullah Mürşit Gürel yaptığı açıklama ile Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na sahip çıktı. “Başkanımızın yanındayız” diyen Gürel “kimse kendi reklamı uğruna iftira ve hakaret edemez” dedi.

Yapılan açıklamada “Bizler Giresun’u temsil eden STK’lar olarak Giresun’un en değerli makamında oturan Belediye Başkanımız Sayın Aytekin Şenlikoğlu’nun yanındayız, o makamda oturan kim olursa olsun orası bizim temsil makamımızdır. Şehrimize gelen Siyasi Parti temsilcileri Cumhurbaşkanımız, Bakanlarımız, devletimizi temsil eden ve STK’ları temsil eden herkesin başımızın üzerinde yeri vardır bu duruma itibar ederek saygı gösteririz.

Aytekin bey edebi ve adabı bilen saygın bir kardeşimiz olarak, bizleri temsil etmekte, bizlerde ona ve makamına değer vermekteyiz. Başarılı olması, şehrimize katkı sağlaması içinde her zaman destekçisi olacak ve yanında duracağız.

Bu yazıya gazetecilik mesleğini ayaklar altına almış birinin sırf gazetesi ve kendi reklamı uğruna Belediye Başkanımız Sayın Aytekin Şenlikoğlu’na iftira ve hakaret derecesinde sosyal medyadan yaptığı mesajı kınıyorum” denildi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım