Giresun Haberleri

Mezarlıklarda Anneler Günü ve Bayram Temizliği

0

Vatandaşların anneler günü ve bayram süresince en yoğun olarak ziyaret edeceği mekânlar arasında yer alan mezarlıklar, ekipler tarafından detaylı bir şekilde temizleniyor. Mezarlıklarda bulunan yabani otlar, dikenler, çalılar, atılan çöp ve katı atıklar temizlenirken, aynı zamanda bakım ve onarım çalışmaları da yapılıyor.

Vatandaşların, yakınlarının mezarlarını ziyaretlerinde herhangi bir olumsuzluk yaşamamaları için gerekli tüm çalışmalar titizlikle gerçekleştiriliyor.

Yıl içinde düzenli olarak mezarlıkların bakım ve onarımını gerçekleştireceklerini belirten Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Anneler Günü ve yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle halkımızın mezarlık ziyaretlerini daha temiz ve daha ferah bir ortamda gerçekleştirmeleri için temizlik ve bakım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda mezarlıklarda ihtiyaç duyulan çok sayıda çalışma yaptık.  Vatandaşlarımızın, hayatını kaybeden yakınlarının mezarlarını ziyaretlerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için gerekenleri yapıyoruz.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım