Giresun Haberleri

Toplu Taşıma Havuz Sistemi Hayırlı Olsun

0

Giresun Kent Konseyi Başkanı Abdullah Mürşit Gürel, toplu taşımada havuz sisteminin Giresun için iyi bir sistem olduğunu belirterek Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür etti.

Gürel yaptığı yazılı açıklamada “Giresun halkına sağladığı bu güzel hizmetlerden dolayı öncelikle Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Toplu taşımada reform yıllardır süren çift ücret ve dolmuşta geçen zaman, hızlı, erişilebilir, ekonomik, engelli dostu, kullanıcı odaklı, güvenli, engelleri ortadan kaldıran şehrin her noktasına rahatça ulaşan bir hizmet için, modern toplu taşımanın yepyeni bir sisteme geçmesi vatandaşlarımızın memnuniyetini arttırmayı, dolmuş esnafımızı da bu projeyle ilgili birimleri ve belediye başkanımızı da katkılarından dolayı tebrik ediyoruz.

Giresun Kent Konseyi olarak yeni bir taşıma sisteminin kurulması ve halkımızın en iyi hizmeti alması hususunda bu projenin hayata geçmesinde de her zaman katkı sağlamaya hazırız” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım