Giresun Haberleri

TÜGVA Bulancak’tan Millet Bahçesinde Kış Pikniği

0

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği ortaokul vakıf okulu öğrenci ve velileriyle birlikte 14 Ocak 2023 Cumartesi günü Bulancak’ın yeni yapılan Millet Bahçesinde buluştu. Sarayburnu Camiinde tüm öğrencilerle öğle namazını eda ettikten sonra Millet Bahçesinde sucuk-ekmek partisi, halat çekme, çuval yarışı gibi geleneksel oyunlar ve beraberinde öğrencilere yüz boyama etkinliğiyle büyük, küçük demeden herkesi eğlendirdi. TÜGVA Bulancak’ın gerçekleştirdiği programa katılım çok yüksekti, 200’e yakın öğrenci ve velileriyle cumartesi gününü değerlendirdiler.

Sarayburnu Millet Bahçesindeki programa Belediye Başkanı Recep Yakar da katılım sağladı. Başkan Yakar: “Öncelikle TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin’i ve beraberinde TÜGVA Bulancak Yönetim Kurulu üyelerini tebrik ediyorum. Şehrimizde harika projelere imza atarak gençlerimizi yalnız bırakmıyorlar. Tüm çalışmalarını ilgi ile yakından takip ediyor ve destek veriyoruz. Başarılarının devamını dilerim. Siz değerli halkımızda Sarayburnu Millet Bahçemize hoş geldiniz, sefalar getirdiniz, iyi eğlenceler dilerim” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Göktekin: “Her Şey Gençlerimiz İçin”
TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin: “Öncelikle böyle muhteşem eseri ilçemize kazandıran başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve bu hizmetin gelmesine vesile olan Bulancak Belediye Başkanımız Recep Yakar’a şahsım ve vakfımız adına teşekkür ediyorum. Sarayburnu Millet Bahçesinde bu güzel Cumartesi gününde siz değerli ortaokul öğrenci ve velilerimizle buluşmaktan çok memnunuz, başta bizleri destekleyen Belediye Başkanımız olmak üzere katılımlarınız için her birinize teşekkürlerimi sunuyorum. Aynı zamanda bir teşekkür de ekip arkadaşlarıma, gençlerimiz için gece gündüz demeden çalışıyor, yeni projeler üretiyorlar. “Camide Bir Vakit” sloganıyla önce çocuklarımızla öğle namazında memleketimizin güzel cami Sarayburnu Camiinde buluştuk hemen ardından ekibimizin hazırladığı ikram ve sosyal etkinliklerle keyifli vakit geçirdik. Bu vesileyle buradan ortaokul vakıf okulu öğrencilerimize gerçekleştireceğimiz Kış Okulu’nun da duyurusunu yapmış olalım, ara tatilde çocuklar manevi, ahlaki, dini eğitimlerine devam etsinler diye her tatilde yaptığımız Kış Okulumuz bu yılda 23 Ocak 2023 tarihinde vakıf merkezimizde başlayacaktır. Tüm öğrencilerimizi Kış Okulumuza bekliyoruz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım