Giresun Haberleri

Ada ve Kahraman Ailelerinin Acı Kaybı

0

İki ay önce trafik kazası geçiren Münevver Ada Kahraman yaşam mücadelesini kaybetti. Görele Aydınlar (Cimide) Köyü’nden Merhum Aziz (Ağabey) ve Naciye Ada’nın kızları, Gülçin ve Serkan Kahraman’ın biricik anneleri, Giresun cemiyetlerinin sevilen siması, emekli öğretmen, sunucu, Giresun Dergisi yazı ailesinden Musa Ada ile Sıtkı, Ali, Perüze Ada’nın küçük kardeşleri; Karabulduk ve Çevre Köyleri Derneği geçmiş dönem yöneticilerinden ve bir süre başkanlığını yapan İBB Daire Başkan yardımcısı İbrahim Kahraman’ın sevgili eşi, hayat arkadaşı, Münevver Ada Kahraman iki ay önce geçirmiş olduğu trafik kazası sonrası tedavi gördüğü yoğun bakım ünitesinden çıkamadı. Hekimlerin tüm çabalarına rağmen yaşam mücadelesini kaybetti.

Beklenmedik bir kaza sonrası beklenmedik bir zamanda aramızdan ayrılan merhuma Münevver Ada Kahraman’a Yüce Allah’tan rahmet diliyoruz. Geride bıraktığı tüm aile fertlerine sabır ve metanet diliyor, taziye dileklerimizi iletiyor, başsağlığı diliyoruz. Allah mekanını cennet eylesin. Ruhu şad olsun. Çıktığı yolculuğu hayırlara vesile eylesin. Rahmetiyle karşılasın.

Cenaze Töreni

Merhumenin cenaze namazı 10 Haziran 2022 Cuma günü, Cuma namazı sonrası Bayrampaşa Belediyesi karşısındaki Merkez Camii’nde kılınacağı, cenaze namazının ardından Ayazağa Yeni Mezarlıkta toprağa verileceği açıklandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım