Giresun Haberleri

Ak Parti İle CHP Arasında Söz Düellosu Devam Ediyor

0

Ak Parti Giresun Merkez İlçe Teşkilatı ile CHP Giresun Merkez İlçe Teşkilatı arasındaki söz düellosu devam ediyor. CHP Giresun Merkez İlçe Teşkilatı tarafından yapılan açıklamada “Parti binamızda yaptığımız basın açıklamamızda insan hafızası unutkandır demiştik. AKP Merkez İlçe Başkanı Sayın Başer de bizi teyit etmiş olacak ki, “hafızamı yokluyorum bir şey bulamıyorum“ minvalinde bir açıklama yapmış sağ olsun.

Sayın Başkan yaşça büyüğümüzdür elbette nezaketsizlik etmek istemeyiz ancak 10 yıllık süre için hafızasını yoklayıp bir şey bulamadığına göre, Sayın Başer’e biraz daha yakın tarihten bir kaç örnek verirsek mutlaka hatırlayacağını düşünüyoruz.

Açıklamasında “Kimsenin ekmeği ile oynamak, ekmeğini elinden almak, kimseyi mağdur etmek bizim partimiz için asla söz konusu olamaz” şeklinde bir ifade kullanan Sevgili Başkan, 20 ay önce “Bırakın işçi çıkarmayı, tazminatlarını bile ödeyeceğiz” denilip tazminatları ödenmeyen personelleri hatırlıyor mu?

5 ay önce Dereli ilçesinin sel sonrası yaralarının sarılmasında alnının teriyle günlerce emek veren ve hak edişleri hala ödenmeyen personelleri hatırlıyor mu?

Daha da yakın tarihe gelelim son birkaç ay içerisinde bazı birim amirleri eliyle “Belediye Başkanının talimatı” diye sendikalarını  değiştirmek zorunda kalan personelleri hatırlıyor mu?

Bunlar “ekmekle oynamak, mağdur etmek” değil midir? Bu konuda bazı birim amirlerinin Ceza Kanunu anlamında suç teşkil eden eylemlerine karşı bir disiplin soruşturması yapılıp yapılmadığını takip ettiniz mi?” denildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım