Giresun Haberleri

Ak Partililer OSB Esnafının Hatırını Sordu

0

AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, hız kesmeden ziyaretlere devam ediyor. İl ve İlçelerdeki programlarıyla dur durak bilmeyen Tatlı, 2023 seçimlerine kadar hali hatırı sorulmadık esnaf, derdini sorununu dinlemediğimiz vatandaş kalmayacak diye iddialı konuştu.

1.Organize Sanayi Bölgesi’ndeki esnaflarla bir araya gelen İl Başkanı, programlarımızı çok önceden belirleyerek her vatandaşımızın yanına, her esnafımızın dükkânına gideceklerini, onlarla birlikte bir bütün olarak 2023 seçimlerine gireceklerini belirtti.

Vatandaş ve esnafların büyük ilgisiyle karşılaştığını ifade eden Tatlı, “21 yıllık siyasetimiz boyunca milletimizle her daim iç içe, onlarla hüzünlenen onlarla sevinen bir siyasi anlayışa sahip oldukları için onların teveccühü ile karşılaştıklarını, ziyaretlerimize ara vermeden, gece gündüz demeden devam edeceğiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde yine kazanan AK Davamız yine kazanan milletimizin olacağına yürekten inanıyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım