Giresun Haberleri

Altyapı Çalışmalarında Dur Durak Yok

0

Giresun Belediyesi şehir genelinde içme suyu şebeke hattı çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan çalışmalar sonucu ortaya çıkan haritaya göre belirlenen pek çok noktada eskiyen veya çeşitli nedenlerle sorunlu olduğu tespit edilen içme suyu boruları yenilenmeye devam ediyor.

Bu çalışmalarla birlikte su kayıp ve kaçak miktarında önemli bir düşüş sağlanıyor. Aynı zamanda yıllık arıza sayılarında büyük miktarda azalma hedefleniyor. Vatandaşları mağdur etmeden yenilenen hatlardan içme suyu hizmetinin devamını sağlıyor.

Diğer yandan, ekipler tarafından şehrin her bölgesinde kanalizasyon ve yağmur suyu hattı çalışmaları da aralıksız olarak devam ediyor.

Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü yetkilileri tarafından yapılan açıklamada: “Mahallelerimizi kesintisiz ve kaliteli bir içme suyu altyapısına kavuşturmak için çalışmalarımız aralıksız olarak sürüyor. Ayrıca kanalizasyon ve yağmur suyu hattı çalışmaları da ihtiyaç olan bölgelerde devam ediyor. Çalışmalarımızı şehrimizin her bölgesinde aynı kararlılık ve hızla yapmaya devam ediyoruz” denildi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım