Giresun Haberleri

Alucra Esnafı Süleyman Baba’ya Teşekkür Etti

0

Ramazan ayı içinde ihtiyaç sahiplerine verilen temel gıda paketlerini temin noktasında Alucra Esnafını tercih eden Alucra Vakfı Başkanı Süleyman Baba’ya teşekkür edildi.

Alucra Esnafları adına Alucra Kalkınma ve Yardımlaşma Vakfı’na gönderilen teşekkür mektubunda “2020-2021 yılları Ramazan ayında Alucra Vakfımızın Alucra merkez ve köylerine dağıtılmak üzere Ramazan ayı kumanya paketlerinin temin edilmesinde, Ramazan ayı içinde fırınlarımızdan ücretsiz ekmek dağıtılmasında Alucra’da olan biz esnafları tercih ettiği için Vakıf Başkanımız Süleyman Baba’ya teşekkür ederiz. Bu çalışmalar sayesinde Alucra’dan İstanbul’a, oradan da hemşerilerimizin yaşadığı her noktada birlik ve beraberliğimiz artarak devam edecektir.

İnsanlarımız arasında sevgi, muhabbet ve kardeşlik duygularına katkı sunacaktır yine bu sayede küslüklere ve kısır çekişmelere son verecektir” denildi. Teşekkür metnini alan Vakıf Başkanı Süleyman Baba sosyal medya hesabında konu ile ilgi yapmış olduğu açıklamada “Değerli hemşerilerimiz, Ramazan ayı boyunca değerli hayırseverlerimizin katkıları ile yapmış olduğumuz ihtiyaç sahibi ailelerimize yardım çalışmamızın amacına ulaştığını görmek bizleri memnun etmiştir.

Esnaflarımızın göstermiş olduğu birlik ve beraberlik tablosunu sizlerle paylaşmak istedik. Her daim insanımızla beraber geleceğe daha emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz. Biz birlikte güçlüyüz. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun İnşallah. Allah’a emanet olunuz” dedi.

Haber: Yavuz Kayacık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım