Giresun Haberleri

Alucra Müftüsü Yahya Balcı Tıp Bayramını Kutladı

0

14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle İlçe Müftüsü Yahya Balcı ve Alucra Diyanet Gençlik Grubunda görevli imam hatiplerden oluşan bir heyet Alucra Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Bahriye Çolakoğlu, Hastane Müdürü İlyas Aydoğan, Hastane Başhemşiresi Celalettin Polat ve hastanede görev yapan doktorları ziyaret ettiler.

Ziyaret esnasında ilçe müftüsü Yahya Balcı pandemi döneminde vefat eden sağlık çalışanları için üzüntülerini dile getirerek gerek bu zorlu pandemi döneminde gerekse normal günlük hayat içerinde sağlık çalışanlarımızın gecesini gündüze katarak fedakârca görev yapmaları dolaysıyla sağlık kadrosuna bir kez daha şükranlarını iletti.

Ziyaretin son kısmında İlçe Müftüsü Balcı sağlık çalışanlarına ”Peygamberimiz ve Aile” isimli kitabı hediye ederek sağlık çalışanlarının ve doktorların Tıp Bayramlarını kutlayarak kendilerine görevlerinde başarılar diledi.

Haber: Yavuz Kayacık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım