Giresun Haberleri

Asfaltlama Çalışması Aralıksız Sürüyor

0

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun talimatıyla şehir genelinde asfalt çalışmaları sürüyor.

Modern ve daha kullanışlı bir yol ağı için mevsim şartlarına göre çalışmalarını sürdüren Giresun Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri altyapı çalışmaları tamamlanan yerlerde asfalt serimi ve bozuk durumda olan yollarda ise asfalt çalışmaları aralıksız sürüyor.

Şehir genelinde mevsim şartlarına göre farklı bir mahalle ve sokaklarda ekip halinde devam eden çalışmalar kapsamında Kavaklar Mahallesi Yeşiltepe Caddesi ve Nizamiye Mahallesi Yolasığmaz Sokak’ta asfalt döküm çalışması gerçekleştirildi. Fen işleri ekipleri altyapı çalışması henüz tamamlanmayan yerleri ise asfalt programına alıyor.

“Şehrimizin yol ayağı kalitesini arttırıyoruz” diyen Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, “Şehrimizi güzelleştirmek şehrimizin altyapısını ve üstyapısını daha kullanabilir ve konforlu bir noktaya getirmek için tüm mahallelerimize, sokaklarımıza ve caddelerimize hizmet götürmeye gayret gösteriyoruz. Biz bu yola çıkarken bu şehrin geleceği ile ilgili vaatlerimiz vardı.  Mavisiyle, yeşiliyle, adasıyla kalesiyle bu şehrin daha yaşanabilir bir hale gelmesi çalışmalarımızı her alanda sürdürüyoruz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım