Giresun Haberleri

Aydınlıkevler Çocuk Parkı ve Muhtarlık Bürosuna Kavuştu

0

Görele Belediyesi tarafından Aydınlıkevler Mahallesine kazandırılan ‘Melahat Gürel Aile ve Çocuk Parkı ve Muhtarlık Bürosu’ düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.

Aydınlıkevler Mahallesine kazandırılan ‘Melahat Gürel Aile ve Çocuk Parkı ve Muhtarlık Bürosu’nun içerisinde çocuk oyun alanı, dinlenme ve rekreasyon alanları ile kamelya, çeşme, bisiklet yolu, satranç oyun alanı, yürüme yolu, çim ve ağaçlandırma alanları ve Muhtarlık Bürosu yer aldı.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Aydınlıkevler Mahallesinin istenilen ve özlenen hizmete kavuştuğunu söyledi. Görele için ne söz verildiyse yerine getirmeye, ilçeyi yatırım ve hizmetlerin yanı sıra sosyal donatı alanlarıyla yaşanılabilir bir kent haline getirmenin gayreti içerisinde yer aldıklarını belirten Erener, “Aydınevler Mahallesine güzel bir sosyal donatı alanı kazandırdığımıza inanıyorum. Gerçekten güzel bir yer oldu. İçerisinde muhtarlık binası, çocuklar için oyun alanları, bisiklet yolu, satranç oyun alanı ve ailelerimizin dinlenebileceği yer aldığı güzel bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ben özellikle başta bu yerin bir bölümünü bize bağışlayan eğitim gönüllüsü Melahat Gürel hanımefendiye ve buranın buraya kazandırılmasında özverili bir çalışma sergileyen Belediye Personellerime çok teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye olarak hizmet ve yatırım anlamında dört koldan çalışmaların sürdürüldüğünü ifade eden Erener, şunları kaydetti: “Görele’ye vereceğimiz müjdelerimiz, ilçemize kazandırdığımız projelerimizin açılışlarını yapmaya devam edeceğiz. Devgealtı Piknik Alanımız bitmek üzere, Bozcaali Mahallesine çok önemli bir tesis kazandırdık. Bunların haricinde Görele Belediyesi ilçede dört koldan çalışmalarını sürdürüyor. Görele için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu açılışta tüm siyasi parti temsilcilerimizi de burada görüyorum. Birlikten güç doğar, ayaklarınıza sağlık” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım