Giresun Haberleri

Azaklıoğlu Vakfı Bursiyerleri Yemekte Buluştu

0

Azaklıoğlu Necati Bay Eğitim Kültür ve Sosyal Yardım Vakfının İstanbul’da bulunan bursiyer öğrencileri ile Fatih’te bulunan vakıf merkezinde bir araya geldi.

Pandemi nedeniyle 2 yıldır yapılamayan aylık mutad toplantıları İstanbul bursiyerlerin tamamının katılmasıyla vakıf merkezinde yemekli olarak yapıldı. 2021-2022 Eğitim ve öğretim burs döneminde Anadolu ve İstanbul olmak üzere toplamda 220 öğrencinin burs aldığı Vakfın toplantıları Mayıs ayı sonu itibariyle bitmiş oldu.

Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Eski Giresun Valisi Dursun Ali Şahin ve Mütevelli Heyeti Başkanı ve Vakıf Kurucusu Necati Bay’ın öğrencilere yönelik anlamlı konuşmalarının ardından, Vakıf Başkan Vekili İhsan Yüksel’in de vakıf çalışmaları hakkında bilgi verdiği toplantıyı bursiyer öğrenciler ilgi ile takip ederek notlar aldılar.

Konuyla ilgili olarak Vakıf Başkan Vekili İhsan Yüksel “2022 Ekim ayı itibariyle 2022-2023 çalışma döneminde tekrar görüşmek üzere bu dönemi kapatmış olduk. Katılım sağlayan tüm öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım