Giresun Haberleri

Başkan Emür’den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

0

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” dolayısıyla mesaj yayımladı. Emür mesajında ”Hayatımızın her anında desteklerini esirgemeyen, yüreklerindeki şefkati karşılıksız bize sunan fedakâr kadınlarımızın hakkı asla ödenemez. Onlar ki Kurtuluş Savaşımızdan bugüne kadar en zor zamanlarda hep varlardı. Bizler, İstiklal Harbi’nde kadınlarımızın cesaretini ve mertliğini yüreklerimizde taşıyoruz. Anne, eş ve iş kadını olarak ayakta kalabilen kadınlar; hayatın mimarları olarak en büyük saygıyı ve övgüyü hak ediyorlar. Ülkemizde her alanda kadınlarımızın başarılı çalışmalara attıkları imzalar ile toplumumuzda etkin rol almaları övünç kaynağımızdır.

Saygı ve sevginin olduğu bir dünyada, öncelikle şehit annelerinin, annelerimizin, eşimin ve tüm dünya kadınlarının; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, selam, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım