Giresun Haberleri

Başkan Mehmet Emür Çalışmaları İnceledi

0

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçenin dört bir yanında devam eden Millet Bahçesi ve Kent Meydanı ile Alakaş Mahallesi beton yol çalışmalarını yerinde inceledi ve bilgi aldı.

Başkan Emür “Millet Bahçesi ve Kent MeydanAlakaş Mahallemizde ı projemizde dolgu, çevre duvarı ve projeyi aplike etme çalışmalarına başladık. Hayırlı olsun” dedi.

Başkan Emür “Alakaş Mahallemizde yapımı tamamlanan çocuk parkımızın ailelerin rahat ve konforlu bir şekilde parka giriş yapabilmeleri için beton yol ile çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceledik. Çalışarak ve üreterek her geçen gün yenilenerek ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Vatandaşlarımız ve Esnafımızla Her Zaman İçiçeyiz

İncelemeler yaparken bir yandan da vatandaşlarla hasbihal eden Başkan Emür birlikte belediyecilik anlayışı bizim için çok kıymetli diyerek “Geleceğimiz olan çocuklarımızın sohbetlerini alıp oyuncaklar hediye ettik. Gezdiğimiz mahallelerimizde esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinledik. Her yaştan hemşerilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Çalışmalarımızı ve projelerimizi halkımızın isteklerine göre yönlendirip ortak akıl ile şekillendiriyoruz. Birlikte belediyecilik anlayışı bizim için çok kıymetli” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım