Giresun Haberleri

Doğankent Gençliğinin Başkanı Emre Özden oldu

0

AK Parti Doğankent İlçe 6. Gençlik Kolları Olağan Kongresinde Başkan Şuayip Turfan görevi Emre Özden’e devretti. Kongre, AK Parti Doğankent ilçe teşkilat binası salonunda gerçekleştirdi.

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı yaptığı konuşmada “Öncelikle 22 Ağustos’ta geçirmiş olduğunuz sel felaketi nedeni ile geçmiş olsun dileklerimi belirtiyorum. Bizim için gençlik çok önemli, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gençliğe çok önem vermektedir. Bizde sizlere önem veriyoruz. Yeni göreve gelen arkadaşlarımızın Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi.

Kongrede eski Başkan Şuayip Turfan ile yeni Başkan Emre Özden birer konuşma yaptılar. Konuşmaların ardından tek liste ile gidilen seçimde Emre Özden başkan seçildi.

Emre Özden başkanlığındaki yönetim kuruluna; İrfan Özden, Hasan Can Öztürk, Onur Keskin, İsa Durmuş, Şevket Öztürk, Sercan Bayram, Alihan Öztürk, Kerim Alpaydın ve Selim Alim’den oluştu.

Kongreye, AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Başkan Yardımcısı Cumhur Karahasan, Giresun Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Kılıç,  Doğankent İl Genel Meclisi üyesi Muttalip Patan, Doğankent Belediye Başkanı Rüşan Özden, Doğankent AK Parti ilçe başkanı Yılmaz Dede ve çok sayıda partili katıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım