Giresun Haberleri

Başkan Şenlikoğlu Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti

0

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, pazar yerlerini ziyaret ederek pazarcı esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla bir araya geldi. Aksu Mahallesi’ne kurulan semt pazarını ziyaret eden Başkan Şenlikoğlu, pazarcı esnafına bol kazançlar dileyip, esnafın sıkıntılarını ve taleplerini dinledi. Şenlikoğlu, alışverişe gelen vatandaşlarla da sohbet edip sorunlarını not aldı. Pazar esnafını pandemi nedeniyle maske kullanımı ve hijyene dikkat etmeleri konusunda uyaran Şenlikoğlu, yoğun insan sirkülasyonu olan pazar yerlerinde maske ve olabildiğince mesafeye önem verilmesi gerektiğini anlattı.

Pazarcı esnafı ise Başkan Şenlikoğlu’na kendilerini ziyaret etmesi ve yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek destek mesajları verdiler. Ziyaret esnasında vatandaşlar Başkan Şenlikoğlu’na büyük ilgi gösterdi.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu yaptığı açıklamada: “Hem pazar esnafımızın hem de vatandaşlarımızın bir araya geldiği pazar yerleri halkımızla buluşmamız açısından önemli. Biz de pazar yerlerimizi gezerek halkımızla buluşuyoruz, onları dinliyoruz sıkıntılarını, istek ve önerilerini dinliyoruz. Ayrıca pandemi nedeniyle yoğun olan pazar yerlerinde maske, hijyen ve mesafe konusunda çok dikkatli olmaları gerektiğini anlattık. Pandemi sürecini atlatmak için tedbirlere uyulması gerektiğini vurgulayarak gerekli uyarıları yaptık. Pazar esnafımızın maske kullanımına dikkat ettiğini gördük ve memnuniyetimizi ifade ettik. Kurallara uyarak satış yapan tüm pazar esnafımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım