Giresun Haberleri

Başkan Şenlikoğlu, TÜGVALI Gençlerle Söyleşti

0

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği geleneksel Gençlik Söyleşileri kapsamında Pazartesi akşamı Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nu ağırladı.

Kurulduğu günden bugüne 94. Gençlik Söyleşilerini düzenleyen TÜGVA Bulancak, getirdiği konukları ile gençlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Siyasetten, bürokrasiye, bilimden, sanata kadar birçok alanda söyleşi gerçekleştirdiklerini söyleyen TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin Başkan Şenlikoğlu’na teşekkür etti.

Gençlerle birlikte çalışan, onlara yönelik sürekli projeler ürettiklerini kaydeden Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu “TÜGVA’nın yaptığı çalışmaları yakından takip ediyorum. Buralar, bu mekânlar sizlerin daha bu yaşta hayatı tecrübe ve deneyimleme anlamında çok büyük bir şans. Çağın imkânları ile gençlere gelecek vizyonu çizen TÜGVA gibi kuruluşlar siz gençler tarafından asla boş bırakılmamalı. Buralar sizler için bir okul niteliğinde. Bizler de gençlik ve üniversite yıllarımızda böyle sıralarda ciddi kazanımlar elde ettik” dedi.

Gecenin sonunda hatıra fotoğrafı çekilen Başkan Şenlikoğlu TÜGVA Bulancak Anı defterini imzaladı. Söyleşiye, İl Ticaret Müdürü Ali Yıldırım, TÜGVA Giresun İl Temsilcisi Hüseyin Alkan, Bulancak Belediye Başkan Vekili Emrullah Guguk, Ensar Vakfı İl Başkanı Seyfi Göktekin ve çok sayıda genç katıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım