Giresun Haberleri

Belediye Başkanları Toplantısı Sonrası Tatlı Müjde

0

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı’nın başkanlığında il, ilçe ve belde belediye başkanlarının katılımlarıyla, Kasım ayı Belediye Başkanları istişare toplantısı, Kovanlık Beldesinde gerçekleştirildi.

Toplantı sonrasında konuşan Tatlı, Kovanlık – Aydındere yolu ihale tarihinin 8 Aralık 2021 olarak belirlendiğini, yoğun çalışmaların sonunda, halkımıza bu müjdeyi vermekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ında hemşerilerimize sözünü verdiği bu yol, Kovanlıklı ve Aydındereli hemşerilerimize rahat ulaşım imkânı sağlayacak olup güzergâhta meydana gelen ölümlü ve yaralamalı kazaların önüne geçilecektir” dedi.

22 Ağustos 2020 tarihinde meydana gelen sel afeti nedeniyle yatırımlar konusunda ilimize ayrılan ödeneğin daha fazlası kullanılmak zorunda kalmış ve önceden planlanan projelerin geç kalmasına sebebiyet vermişti. Lakin Güçlü Devlet Güçlü Millet anlayışımızdan ödün vermeden yollarına devam ettiklerini belirten Kenan Tatlı, sabrın sonu selamettir diyerek bu konuda da güzel bir sonuca vardıklarını belirtti.

İlimize her daim gerekli destekleri vererek yanımızda olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’na ve Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’na teşekkürlerini ileten İl Başkanı, “yapılan her şey Giresunlulara hayırlı olsun” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım