Giresun Haberleri

Bisiklet Yolunun İlk Etabı Asfaltlanıyor

0

Bulancak Belediyesi vizyon projelerinden olan 8 km’lik Yürüyüş ve Bisiklet yolunun ilk etabı olan Fatoğlu Kavşağı-Bulancak Deresi arasındaki 1400 metrelik kısmının asfaltlanmasına başlandı.

Belediye Başkanı Recep Yakar, “Söz verdiğimiz gibi bisiklet ve yürüyüş yolu çalışmalarımızı hızlandırarak, ilk etap olarak belirlediğimiz, Fatoğlu sapağı ve Bulancak köprüsü arasındaki 1400 metrelik bölümün asfalt çalışmasını Salı ve Çarşamba günü tamamlayacağız. Haziran ayı sonuna kadar da kalan 6.50 km’lik etabın tamamını bitirerek boyama ve aydınlatma çalışmalarının ardından halkımızın hizmetine sunmuş olacağız. Bulancak’ı yeniden denizle buluşturacak bir proje olan Bisiklet ve Yürüyüş yolu şehrin sosyal hayatına da büyük katkı yapacaktır. Yaklaşık 8 km’yi bulacak olan proje; aydınlatma, peyzaj düzenlemesi ve spor alanlarıyla bir cazibe merkezi haline gelerek hem Bulancak’a hem de çevre il ve ilçelerimize hitap edecektir. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım