Giresun Haberleri

Bulancak Belediyesi Sahada Aralıksız Çalışıyor

0

Bulancak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde; cadde ve sokak onarımları, yeni kaldırım ve yol imalatları, engelli rampaları, yaya geçitleri boyama işleri aralıksız sürdürülüyor.

Belediye Başkanı Recep Yakar; “İlçe genelinde alt yapısı ve doğalgaz geçişleri tamamlanan cadde ve sokaklarımızı asfalt kaplama ve baskı beton kaldırımlarla son görünüşlerine kavuştururken, alt yapı çalışmaları devam eden ve halen kilit parke döşeme olarak kalan cadde ve sokaklarımızın da bakım ve onarımlarını yaparak daha iyi hale getiriyoruz. Bu cadde ve sokaklarımızda altyapı işleri tamamlandığında asfalt kaplama ve baskı beton kaldırımlarla daha modern ve kullanışlı görünümlerine kavuşturacağız. Başlattığımız dönüşüm hamlesi ve büyük projelerin yanında ilçe genelindeki çalışmalarımızı da aksatmadan sürdürüyoruz” dedi.

Fen İşleri Müdürlüğü’nden verilen bilgilere göre; Sanayi mahallesi İsmet İnönü Caddesi ve Barış Sokakta yeni kilit parke yol ve kaldırım çalışmaları yapılırken, birçok noktada da bozuk cadde ve sokakların onarımları hızla yapılıyor. Yine trafik yoğunluğu olan cadde geçişlerinde yeni yaya geçitleri boyanırken, yeni engelli rampalarıyla kaldırımlar engelli vatandaşlarımızın rahat kullanımına sunuluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım