Giresun Haberleri

Bulancak İtfaiyesinden Bahar Temizliği

0

Bulancak Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından, kış döneminden bahar dönemine geçiş sürecinde ilçe genelinde cadde ve sokaklarda yıkama ve temizlik işlerine hız verildi.

İlçe genelinde cadde ve sokaklarda artan tozlanma şikâyetleri gelmesi ve Belediye Başkanı Recep Yakar’ın talimatlarıyla harekete geçtiklerini ifade eden İtfaiye Müdürü Yusuf Gürsoy, “Gerek kış mevsimi gerekse cadde ve sokaklarda devam eden kazı ve altyapı çalışmaları sebebi ile oluşan kirlilik ve tozlanmaya karşı rutin olarak sürdürdüğümüz yıkama çalışmalarını gelen talepleri de dikkate alarak artırdık. Bahar dönemine geçişte yıkama çalışmalarımızı gece-gündüz demeden sürdürüyoruz. Tazyikli hortum suyuyla cadde ve sokaklarımızı tozdan ve kirlilikten arındırırken, köpüklü yıkamayla da dezenfekte ediyoruz. Diğer birimlerimizin de desteğiyle hızla yıkama çalışmalarını tamamlayacak ve şikâyetleri de gidermiş olacağız” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım