Giresun Haberleri

Çözüm Biriminden İnce Dokunuşlar

0

Giresun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Çözüm Birimi, şehrin her noktasında hem taleplere cevap veriyor, hem de iş programına göre şehrin çözüm bekleyen noktalarına müdahale ediyor. Onarım ve yenileme ağırlıklı olarak çalışan ekipler planlanan programa göre sorunları gideriyor.

Ekipler tarafından; Belediye yeni hizmet binası önü ile Atatürk Bulvarı yeni Millet Bahçesi önünde engelli rampası, Çıtlakkale Mahallesi 120 Nolu Sokak ile Seyit Hoca Sokak’ta kaldırım tamiratı, Büyük Sanayi Sitesi’nde yol onarımı, Hacı Miktat Mahallesi Saadet Sokak ve Çınarlar Mahallesi Dik Sokak’ta parke tamiratı, Hacıhüseyin Mahallesi Düz Sokak’ta küp taş tamiratı, Debboy mevkiinde ise duba tamiratı yapılıyor.

Çalışmalarını kısa sürede tamamlayıp, vatandaşlarımızın taleplerine anında cevap veren Çözüm Birimi yetkilileri aralıksız olarak çalışmalara devam edileceğini bildirildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım