Giresun Haberleri

Bulancak’ta Altyapı Çalışmalarına Hız Verildi!

0

Havaların ısınması ve korona salgını normalleşme sürecine girilmesiyle saha çalışmalarına hız veren Bulancak Belediyesi, planlaması daha önce yapılan ve altyapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokakların asfalt/baskı beton kaplama ve baskı beton kaldırım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Devam eden çalışmalar kapsamında Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi servis yolunda baskı beton ve düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. Eski tuğla fabrikası önünden Karadere’ye kadar devam eden servis yolunun tamamında yapılacak baskı beton ve düzenleme çalışmalarının hızla tamamlanacağını belirten Belediye Başkanı Recep Yakar, “İlçemizi dönüştürecek büyük projelerin yanında, mevcut alt yapıyı ve cadde-sokaklarımızı iyileştirme/düzenleme çalışmalarımıza da hız verdik. Önümüzdeki süreçte; İhaleleri yapılan Sarayburnu Camii yanı Millet Bahçesi Projesi, Sanayi-Pazarsuyu iç yolunun düzenlenmesi, Yeni Oto Galericiler Sitesi, Öğretmenevi-İskele arasında iki yol arası rekreasyon düzenlemesi, Belediye hizmet binası yapımı, sahil yolunda Sanayi-Fatoğlu kavşağı arasında yürüyüş ve bisiklet yolu ve çevre düzenlemesi gibi şehre değer katacak önemli projelerimizi de hayata geçireceğiz. Bu projeler tamamlandığında Bulancak dönüşümünü büyük ölçüde tamamlamış çok daha modern bir şehir haline gelecektir” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım