Giresun Haberleri

Bütün Yurtta Oy Kullanma İşlemi Devam Ediyor

0

13. Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimleri bütün yurtta devam ediyor. Sabah saat 8’de başlayan oy kullanma işlemi yurt sathında olaysız ve kavgasız bir şekilde devam ediyor. Oy kullanma işleminin saat 17’de bitmesi beklenirken seçim yasaklarının ise 21’de bitmesi bekleniyor.

Muharrem İnce’nin seçimlerden çekilmesiyle üçe düşen cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan ile Kemal Kılıçdaroğlu’nun çekişmesi bekleniyor. Milletvekilliği seçimlerinde ise çekişmenin daha çetin olması bekleniyor.

Sitemiz imtiyaz sahibi İbrahim Balcıoğlu oyunu oturmakta olduğu Gaziosmanpaşa Mevlana Mahallesi Gazikent Ortaokulunda sabah saatlerinde kullandı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan İbrahim Balcıoğlu “Yapılacak seçimler, önümüzdeki 5 yılda bizleri kimin yöneteceğinin belirlenmesi bakımından önemlidir. Bu yüzden herkes oyunu kullanırken bu bilinçle kullanmalıdır. Seçimlerin milletimize ve tüm İslam Alemine hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım