Giresun Haberleri

Çamoluk İlçesinde Bilgisayar ve Etüt Sınıfı Açıldı

0

Akyapı Köyü Derneği’nin hibe ettiği bilgisayarlar ile oluşturulan Bilgisayar ve Etüt Sınıfının açılışı Çamoluk Kaymakamı Furkan Berber’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Okullarımızda okuyan öğrencilerimizin hizmetine sunulmak üzere Akyapı Köyü Derneğinin hibe ettiği 25 adet bilgisayardan oluşturulan Bilgisayar ve Etüt Sınıfının açılışına Kaymakam Furkan Berber’in yanı sıra, Akyapı Köyü Derneği Başkanı Fatih Başkan ve yönetimi, Akyapı Köyü Muhtarı Ali Akaryıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Otabaşi, İlçe Jandarma Komutanı Zülfü Özkan, Emniyet Amiri Mustafa Arslan, 15 Temmuz Şehidi Emrah Sağaz İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Esra Berber ile Müdür Yardımcısı Cansu Acar ve kurum amirleri katıldı.

Açılışta konuşan Kaymakam Furkan Berber, “Okullarımızın insan yetiştiren mekânlar olduğunu ifade ederek, Bu özellik, okullarımızı diğer kurumlardan ayıran en temel farktır. Bu nedenle okullarımıza ve gençlerimize ayrı önem veriyoruz. Gelişen teknolojiyle birlikte bilginin en değerli sermayenin üretildiği okullarımız, bizim birinci meselemizdir. Bu vesile ile bilgisayarları hibe edip okulumuzda Bilgisayar ve Etüt Sınıfımızın açılmasına vesile olan Akyapı Köyü Dernek Başkanı Fatih Başkan ve yönetimine özellikle teşekkür ederek, emeği geçen okul müdürlerimize de ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım