Giresun Haberleri

CHP Örgütü Köy Ziyaretlerini İhmal Etmiyor

0

CHP Merkez İlçe Örgütü, Ramazan ayı boyunca iftar programları vesilesi ile vatandaşla bir araya geliyor. İl Genel Meclisi üyelerinin de katıldığı Evrenköy ve Kemaliye iftar programlarının yanında iftar sonrası da Pınarçukuru ziyaretlerinde bulundu. Merkez İlçe Başkanı Av. Murat Bektaş’ın da katıldığı CHP Duroğlu Belde Başkanlığı iftar organizasyonuna, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatmagül Bilen Topçuoğlu, Duroğlu Belde Başkanı Yahya Çalcalı, Merkez İlçe ve Belde Yöneticilerinin yanı sıra  İYİ Parti Duroğlu Belde Başkanı Mustafa Aksu ve vatandaşlar katıldı.

Köylerde düzenlenen iftar etkinliklerinden gelen davetlere de icabet ettiklerini ve bu vesileyle vatandaşla fikir alışverişinde bulunma imkânı bulduklarını belirten CHP Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş, paylaşım kültürünün önemine dikkat çekerek, “Duroğlu Belde Başkanlığımızda imece usulü güzel bir iftar yemeği düzenledik. Başta katılım sağlayarak bizleri onurlandıran vatandaşlarımız olmak üzere, Belde Başkanımız Yahya Çalcalı ve yönetimine, katılım gösteren İYİ Parti Duroğlu Belde Başkanı Mustafa Aksu’ya ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım