Giresun Haberleri

Çocuk Şenliği İle Bir İlke Daha İmza Atıldı

0

Her fırsatta çocukların yüzlerini güldürecek önemli çalışmaları hayata geçiren Giresun Belediyesi, 23 Nisan Çocuk Şenlikleri kapsamında bir ilke daha imza attı. Bu kapsamda, Botanik Park’ta çocukların eğlenceli zamanlar geçirmeleri amacıyla gerçekleştirilen çocuk şenliği renkli görüntülere sahne oldu.

Yapılan Çocuk Şenliği Giresun’da bir ilk olma özelliği de taşırken, çocuklar başta olmak üzere çeşitli yaş gruplarından çok sayıda vatandaş katılım gösterdi. Çocuk şenliğinde; dans, trambolin, oyun platformu, belediye bandosu, kırmızı başlıklı kız, polyanna, palyaço, pamuk şeker dağıtımı, hatıra köşesi, yarışmalar, sokak oyunları ve atölyeler yer aldı.

Çocuk şenliğinde etkinlikleri pür dikkat izleyen ve yarışmalarda heyecanını gizleyemeyen Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu da çocuklarla birlikte bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu Giresun’da çocuklarımız için bir ilki daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek: “Şenlik alanımızda çocuklarımızla bir araya geldik, sevinçlerine ortak olduk. Çocuklarımızın yüzlerindeki kocaman gülümseme ve neşeleri ise bizlere en güzel hediye oldu. Hepsi geleceğin birer yıldızı olacak olan çocuklarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım