Giresun Haberleri

Daha Aydınlık Bir Keşap İçin Hiç Bitmeyen Bir Aşkla Çalışıyoruz

0

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür ilçede yapımı devam eden Batı Çıkışı Köprülü Kavşak Projesini inceleyerek bilgi aldı. Bu sene her yer Keşap’ta şantiyeye döndü diyen Başkan Emür ‘’Batı Çıkışı Köprülü Kavşak projemizde incelemelerde bulunduk. Bu sene her yer Keşap’ta şantiyeye döndü. Bir tarafta doğalgaz, bir tarafta yeni belediye hizmet binası, kent meydanı, millet bahçemiz devam ederken bir yandan da ihalesi yapılacak olan projelerimiz var. Bunlardan en önemlisi de batı çıkışı köprülü kavşak projemiz.

Karayollarındaki müteahhit arkadaşlarımız gece gündüz hızla çalışıyor. Şuan da menfez çalışmaları devam ediyor.  Keşap’ımıza katma değer katacak olan yatırımı hayata geçirdiğimizde ilçemizin ulaşımına büyük katkı sağlayacak. Kavşağı en kısa sürede tamamlayarak hizmete sunma hedefindeyiz. Yatırımlarımıza ve icraatlarımıza bir taraftan devam ederken halkımızın bizden beklediği diğer projelerimize cevap vermek için gayret gösteriyoruz. Çünkü Biz Keşap Sevdalısıyız. Durmak yok, çalışmaya devam’’ dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım