Giresun Haberleri

Deva Partisi Herkesi Kitap Okumaya Davet Etti

0

Deva Partisi İl Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanı Av. Eren Naci Aksoy Kütüphane Haftası münasebetiyle yaptığı açıklamada insanları kitap okumaya davet etti.

Açıklamada “Günümüzde internet çağı ile birlikte bilgiye ulaşmak çok kolay oldu. Ama ne yazık ki internet ortamında ya da sosyal medyada kaynağı belli olmayan birçok yanlış bilgiler mevcut. Burada kütüphaneler büyük önem arz ediyor. Kütüphaneler doğru ve teyit edilmiş bilgilerle dolu. Bu sebeple vatandaşlarımız kütüphane hazinesinden faydalanmaya ve kitap okumaya davet ediyoruz.

Kitap okumanın yaşı yoktur. Kitap okumak bilgi birikimimizin artmasına ve kendimizi geliştirmemize büyük katkılar sağlar. Okumanın ve eğitimin yeni nesillerin bu ülkenin geleceği için ne kadar önemli olduğunu hep birlikte kavramalıyız. Kütüphanelere hep birlikte destek olunarak kütüphanedeki kitapların öğrencilerimiz tarafından evde ve kütüphanede kullanmalarının sağlanması okuma alışkanlığını geliştirecektir. Kütüphane, insanın yıldızlara tırmanmaya niyet ettiği bir rasathanedir. Kütüphane Haftası Kutlu Olsun” denildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım